Türkiye Görme Engelliler ve Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Akgül, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, Türkiye’de ilk kez Sandıklı’da düzenlenecek olan organizasyonlar ilgili düşünce alış verişinde bulundular.

09/12 Eylül tarihlerinde Türkiye’de ilk kez yapılacak olan “Gençler Goalball Federasyon Kupası” turnuvası ve Paralimpik şampiyonumuz kadın Goalball takımımız hakkında konuların görüşüldüğü ziyarette, Sandıklı ilçemizde yapılacak olan turnuvanın önemine dikkat çeken Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Akgül şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye’de ilk kere Sandıklı ilçemizde yapılacak olan 20 yaş altı Gençler Goalball Federasyon Kupası karşılaşmaları Ulusal takımımıza kazandıracağı oyuncular açısından büyük bir ehemmiyet arz etmektedir. Bizlere bu bağlamda ev sahipliği icra eden Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e yapmış olduğu destek sunar ve göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim. İnşallah Olimpiyatlarda Şampiyon olan Ulusal Paralimpik sporcularımızın yanına Sandıklıda yapılacak olan turnuvadan gelecek vaat eden sporcular kazandırırız.”